Navigation

Home | Contact | Legal | Directions

+420 723 344 612

Rezervace

Ceník

Rezervace

Katalog

Mobilhomy
se třemi ložnicemi

Prestige

Confort Lodge

Classique Lodge

Mobilhomy
se dvěmi ložnicemi

Confort

Classique

Kemp

Kemp Prairies de la Mer

Fotogalerie Kempu

Francouzská Riviera

Azurové pobřeží

Port Grimaud

Saint Tropez

Fotogalerie

Kde nás najdete

Odkazy

Partner

Banner

 
Kemp Port Grimaud Mobilhomy St Tropez Mobilhome Francie kemp Prairies de la Mer Cote d Azur Holidays


Kemp - Les Prairies de la Mer!

Naše mobilhomy se nacházejí v těsné blízkosti Středozemního moře přímo naproti zálivu Saint Tropez. Samotné Saint Tropez, město proslavené luxusními jachtami a v neposlední řadě serií populárních filmů s četníkem Louis de Funesem v hlavní roli je vzdáleno od města Port Grimaud pouhých sedm kilometrů.

Camping Prairies de la MerCamping Prairies de la MerCamping Prairies de la Mer

 

 V kempu jsou Vám k dispozici 2 supermarkety, kavárny a restaurace, kadeřnictví, posilovna, wellness centrum, beachvolejbalové kurty, 4 tenisové kurty, fotbalové hřiště, můžete si zde zahrát i stolní tenis a v hlavní sezoně jsou pro děti v kempu otevřeny dva dětské kluby rozdělené dle věkové kategorie na hřiště pro děti ve věku od 6 do 13 let a hřiště pro děti ve věku od 2 do 6 let. Pro teenagery je v kempu připraven klub Ado, kde mají možnost poznat vrstevníky ve věku 14-18let. Zároveň je všem pravidelně připravován a aktualizován animační program s aktivitami jako je lukostřelba, fitness na pláži, zumba, petangue aj. Členové animačního týmu jsou vždy ochotni zapůjčit nejrůznější sportovní vybavení. 

Noční život v kempu také není vůbec vyloučen. V kempu naleznete nejrůznější bary s živou i reprodukovanou hudbou, stejně jako diskotéku Odyssee, která v sezoně otevírá pravidelně ve 23.00 a je přístupná všem ve věku od 16let výše.

Na pláži můžete vyzkoušet nejrůznější vodní sporty. Můžete si pronajmout vodní scooter, vyzkoušet vodní lyže, plachtění, surfovaní nebo potápění.

Pro Váš bezstarostný pobyt Vám jsou v kempu vždy k dispozici Michael a Klaudia, majitelé společnosti Côte d Azur Holidays. V případě jakýchkoliv dotazů se na ně můžete vždy obrátit a oni Vám rádi poradí.

Tento kemp je ideálním místem pro rodiny s dětmi a vaši domácí mazlíčci jsou zde taktéž vítáni!


Cotedazur Holidays

Plan Camping Cote d Azur Holidays 
Cote d Azur Holidays
 RcZ
 Joshi2